top of page

Blog Optyczny - założenia i cele

Tym postem rozpoczynam przygodę z blogiem o tematyce optycznej. Założeniem bloga jest edukacja ale chciałabym przemycić tu nieco mody i tematyki lifestylowej. Każdy OKULARNIK/OKULARNICA znajdzie coś dla siebie ;) Jeśli trapią Cię jakieś pytania, albo chcesz dowiedzieć się więcej na konkretny temat, napisz do mnie! Postaram się odpowiedzieć na Twoje pytania.


Chciałabym, żeby treść edukowała nie tylko Pacjentów i Klientów odwiedzających mój Salon Optyczny ale przede wszystkich czytelników, którzy chcą być świadomymi odbiorcami okularów korekcyjnych, przeciwsłonecznych oraz soczewek kontaktowych. W końcu OKULARY to wyrób medyczny.


Idąc do lekarza czy fizjoterapeuty chcemy wiedzieć co nam dolega i jak się leczyć, natomiast wybierając się do Optometrysty albo Optyka często poza wybraną świadomie oprawą nie wiemy jakie szkła nam zamontowano. Dlaczego TE a nie inne? Jaka to jest firma szkieł? Jaka powłoka? Co to jest "ten" cylinder co mi przepisano? Albo astygmatyzm? Czym jest "ćma" (zaćma)?


Wychodząc naprzeciw potrzebom które sama obserwuję pracując na co dzień w Salonie Optycznym postaram się otworzyć przed Wami trochę świat Optyki i Optometrii.


19 wyświetleń0 komentarzy
bottom of page